W niedzielę, 18 września, rozegrano drugą kolejkę ligi Zrzeszenia Miłośników Piłki Nożnej. Dzięki świetnej grze Strzelec Darnowo wskoczył na miejsce lidera rozgrywek.

Zaskoczeniem podczas drugiej kolejki była na pewno wygrana na własnym boisku Olimpii Stary Lubosz z Huraganem Srocko. Przypomnieć należy, że Huragan to zwycięska drużyna ostatniej ligi wiejskiej gminy Kościan. Gospodarze strzelili cztery bramki, tracąc zaledwie dwie. W drugim meczu piłkarze MAT Katarzynin podejmowali u siebie drużynę Strzelec Darnowo. Tutaj już niespodzianki nie było. Gospodarze ulegli gościom 2:4.

Po drugiej kolejce liderem tabeli zostali więc piłkarze z Darnowa z kompletem punktów. Na drugim miejscu plasuje się Huragan Srocko z jednym zwycięstwem. Taki sam wynik ma Olimpia Stary Lubosz, ale gorszy bilans bramek powoduje, choć w bezpośrednim starciu to zawodnicy ze Starego Lubosza okazali się lepsi. Na czwartym pozostaje MAT Katarzynin.

W najbliższej kolejce, w niedzielę, zmierzą się: MAT Katarzynin z Olimpią Stary Lubosz (godz. 11.00) i Strzelec Darnowo z Huraganem Srocko (godz. 13.15).

Zdjęcia: Dawid Wasielewski

do Góry