Reklama

Reklama w portalu eKościan.eu

Reklama w portalu to świetny sposób na utrwalenie świadomości swojej marki, produktów, usług. Pozwoli dotrzeć do dziesiątek tysięcy odwiedzających stronę osób. Nie podajemy przypadkowej liczby użytkowników, jak czyni to wielu właścicieli stron (korzystamy z wiarygodnego narzędzia, jakim jest Google Analytics). Nie zawyżamy też tej liczby poprzez zmuszanie odwiedzających do przeładowywania stron podczas oglądania zdjęć. Strona ma być jak najbardziej przyjazna zarówno dla czytelników, jak i reklamodawców. Dlatego też miejsca reklamowe są większe, niż na innych lokalnych portalach informacyjnych i nie powodują chaosu, przez który bardzo łatwo przeoczyć reklamę.

Reklama

Koszt miejsca reklamowego ustalamy indywidualnie, w zależności od pozycji, okresu wynajmu miejsca, wielkości reklamy. Na stronie widoczne są proponowane miejsca reklamowe, ale istnieje możliwość wyboru innego. Wystarczy skontaktować się z redakcją i podać swoją propozycję.

Istnieje także możliwość publikacji materiałów sponsorowanych* oraz udostępnienia ich na profilu facebook’owym strony, co znacznie zwiększa ich zasięg.

Reklama

*Redakcja nie odpowiada za treść materiałów sponsorowanych, tekstów promocyjnych itp.

Biuro reklamy:
tel: 693-637-036

Kontakt:

e-mail: redakcja@ekoscian.eu

redaktor naczelny: Piotr Pewiński – nr tel: 697-195-128

Go to TOP