Obra Kościan zaprezentowała skład drużyny [ZDJĘCIA]

W sobotę, 28 lipca, na Stadionie Miejskim w Kościanie odbyła się prezentacja składu Obry 1912 Kościan na nadchodzący sezon piłkarski. Klub przygotował też inne atrakcje dla kibiców.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 19:12, co nawiązuje oczywiście do nazwy klubu i historii kościańskiego sportu. Po przywitaniu gościu ogłoszono zwycięzców konkursu plastycznego i wręczono im nagrody. Następnie chwile oczekiwania umiliła śpiewem Maja Kolanoś, aż w końcu przyszedł czas na zaprezentowanie kadry Obry. Jak zaznaczył trener, Krzysztof Knychała, w tym roku skład jest wyjątkowo szeroki, bo po zmianach dotyczącej 4 ligi zawodnicy rozegrać będą musieli w sezonie aż 38 kolejek, a dodatkowo mecze Pucharu Polski. – W nowej 4 lidze spotkają się najlepsze zespoły, które do tej pory podzielone były na dwie grupy. Są tam klubu z większymi budżetami, z zawodnikami grającymi kiedyś w ekstraklasie, ale zamierzamy odgrywać ważną rolę i walczyć o czołowe miejsca – zapewnia Krzysztof Knychała.

Później znów wystąpiła wokalistka Maja Kolanoś, a dla dzieci przygotowano zabawy z nagrodami. Nie zabrakło też wspólnego zdjęcia drużyny z kibicami, a także wspólnego grilla.

[envira-gallery id=”17463″]

do Góry