Polecamy najnowszy numer Gazety Kościańskiej z dnia 29 marca 2023 roku. Znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych informacji.

Najnowszy numer Gazety Kościańskiej dostępny jest od środy, 29 marca. W tygodniku przeczytacie przede o najważniejszych rzeczach, które dotyczą powiatu kościańskiego. Między innymi dalszy ciąg o tajemnicach kościańskiej fary, festynie w Wodociągach, sukcesie zawodniczek Juna-Trans Women Stare Oborzyska. Także o rzeczach, których w internecie nie znajdziecie.

Dzień Wody na Łazienkach

Po kilkuletniej przerwie powrócił festyn z okazji Dnia Wody organizowany przez Wodociągi Kościańskie. Spółka przygotowała sporo ciekawostek na przebudowanej i nowoczesnej Stacji Uzdatniania Wody Łazienki.

Mnie nie suszy…

Pan Piotr nigdy nie był wstawiony. Nigdy nie szumiało mu w głowie, nigdy nie był na bani, dokonany ani po prostu pijany. Pijał alkohol, ale nie może się upić. Dlaczego? O tym w najnowszym numerze GK.

Tajemnice kościańskiej fary

Dalszy ciąg materiału o tajemnicach kościańskiej fary. Tym razem nie tylko o podziemnych, tajemniczych przejściach, ale i o kryptach i grobowcach. Jakie tajemnice skrywają?

Historyczny sukces Juny

Zawodniczki Juna-Trans Stare Oborzyska pokonały w jednej ósmej Pucharu Polski czołowy zespół pierwszej ligi piłki nożnej kobiet i awansowany do ćwierćfinału rozgrywek. Oznacza to, że należą do ośmiu najlepszych drużyn w Polsce.

Oprócz tego w gazecie znajdziecie mnóstwo innych, ciekawych informacji. Piszemy o sporej liczbie kolizji i wypadków, w tym jednego śmiertelnego, interwencji posła w sprawie wodociągów, kontynuujemy tekst o najdłuższym liście świata. Nie brakuje relacji z imprez i wydarzeń, sportu, kroniki policyjnej, historii, programu telewizyjnego i innych tematów.

do Góry