Faworyci przegrywają! Zaskakująca kolejka ZMPN

Faworyci przegrywają swoje mecze, a pierwsze punkty zdobywa MAT Katarzynin w lidze Zrzeszenia Miłośników Piłki Nożnej.

Przedostatnia kolejka rundy jesiennej ligi ZMPN przyniosła ogromne zaskoczenia. Dotychczasowi faworyci przegrywają swoje mecze. W pierwszym Olimpia Stary Lubosz podejmowała u siebie drużynę Strzelec Darnowo. Wydawało się, że goście będą tutaj stroną dominującą, tym bardziej, że wygrali pierwsze spotkanie tych drużyn stosunkiem bramek 5:3. Jak się jednak okazało, liderowi nie udało się zebrać pełnego składu i grali w dziewięciu przeciw jedenastu. Odbiło się to na wyniku i mecz zakończył się 4:2 dla gospodarzy.

Przegrana Darnowa mogła być okazją dla wicelidera, Huraganu Srocko, do objęcia prowadzenia w tabeli ligi, tym bardziej, że mierzyli się z drużyną MAT Katarzynin, która do tej pory punktów nie zdobyła. Co więcej, ostatnią kolejkę oddała walkowerem, bo nie udało się zebrać drużyny. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Huragan wygrał aż 6:0. Piłkarze z Katarzynina zaskoczyli jednak na własnym boisku i pokonali gości 3:2, zdobywając pierwsze w tym sezonie punkty.

W klasyfikacji generalnej zrobiło się jeszcze ciaśniej, ale kolejność się nie zmieniła. Strzelec, Huragan i Olimpia mają jednakową liczbę punktów. Każda z drużyn wygrała bowiem na razie po 3 mecze. Ostatnią pozycję zajmuje MAT z 3 punktami na koncie.

do Góry