Zawodniczki Kobry z sukcesami w Pucharze Polski!

W dniach 8-10 marca w Knurowie odbywał się Puchar Polski w trójboju siłowym RAW juniorów, seniorów i masters. Świetnie zaprezentowały się tam trójboistki Kobry Kościan.

Kobrę Kościan podczas Pucharu Polski reprezentowały dwie zawodniczki: Agnieszka Dąbrowska-Posała i Natalia Świstara. W kategorii “Open masters” pierwsze miejsce wywalczyła pani Agnieszka, która osiągnęła w przysiadzie 65 kg, wyciskaniu 42,5 kg, a w martwym ciągu ustanowiła nowy rekord Polski – 128 kg. Razem 235,5 kg. Z kolei w kategorii 69 kg seniorek 4. miejsce wywalczyła pani Natalia z wynikami: przysiad 145 kg, wyciskanie 90 kg i martwy ciąg 167,6 kg. Razem 402,5 kg, co jest jej nowym rekordem życiowym. Ta kategoria była najbardziej obsadzona i stała na najwyższym poziomie sportowym. Walka o podium była bardzo zacięta i aż do ostatniego podejścia. Zawodniczka Kobry brązowy medal przegrała minimalnie o dwie dziesiąte punktu. – Gratulacje i wielkie brawa dla naszych dziewczyn za bardzo dobry start. Podziękowanie za pomoc w tym wyjeździe dla Waldemara Kaczmarka – podsumowuje Roman Kaczmarek z Kobry Kościan.

Źródło, zdjęcia: Kobra Kościan