Zawodniczki Polonii Śmigiel wysoko w Grand Prix Polski!

Zawodniczki Polonii Śmigiel, Zuzanna Wieczorek i Katarzyna Nowak, zajęły wysokie miejsca w swoich kategoriach w Grand Prix Polski.

W weekend, 11 – 13 marca, odbyły się dwa pingpongowe turnieje Grand Prix Polski. Swoją obecność zaznaczyli na nich zawodnicy i zawodniczki Polonii Śmigiel. W Bilczu rywalizowali żaki i żaczki. Rewelacyjnie spisała się tam Zuzanna Wieczorek, która zajęła miejsce w przedziale 5-8. Był to jej najlepszy start w tym sezonie.

Z kolei w Łaziskach Górnych odbyły się III Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów. Wśród 128 najlepszych zawodniczek i zawodników silnie zaprezentowała się ekipa z miasta wiatraków. Najlepiej z naszych spisała się Katarzyna Nowak, która podobnie jak poprzednio zajęła fenomenalne 9 miejsce. Pokazała tym samym przynależność do ścisłej krajowej czołówki.

Z bardzo dobrej strony pokazali się również zawodnicy z rocznika 2008 – Julia Borowska i Michał Kaźmierczak. Oboje wyszli z grupy, co można uznać za sukces. Skończyli swój udział w zawodach na miejscu 25. Z kolei Weronika Trybuła do turnieju głównego przebijała się przez piątkowy turniej eliminacyjny. W turnieju głównym mocno walczyła i zajęła ostatecznie miejsce 49.