Zaginiony mieszkaniec Kościana nadal nie odnaleziony. Wyznaczono nagrodę za informacje!

Zaginiony przed czterema laty mieszkaniec Kościana, Przemysław Kaczmarek nadal nie został odnaleziony. Wyznaczono nagrodę za wskazanie miejsca jego przebywania.

Pan Przemysław pochodzi z Kościana, jednak mieszkał w niemieckim Erfurcie wraz z żoną i dwójką dzieci. W dniu 18 stycznia 2019 roku rano jechał do nowej pracy tramwajem. Zacząć miał jednak kilka dni później. W tym dniu około godziny 11.30 rozmawiał jeszcze przez telefon ze swoją żoną. Później zaginiony nie nawiązał już żadnego kontaktu z rodziną. Od czterech lat nie wiadomo gdzie przebywa, ale istnieje prawdopodobieństwo, że zaginiony przebywał na terenie Niemiec lub Holandii. Podobno widziano go w Hamburgu, ale docierały też informacje, że może przebywać we Wrocławiu. Jako, że nadal nie udało się go odnaleźć, to wyznaczono nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych dla osoby, która wskaże miejsce jego przebywania.

Rysopis: oczy zielone, wzrost 183 cm, włosy krótkie, ciemne. Na prawym policzku blizna (dziurka).

Osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112. Można także kontaktować się poprzez fanpage UMBRA Grupa Poszukiwawczo-Śledcza wysyłając wiadomość prywatną, drogą e-mailową umbragps@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu umieszczonym na stronie grupy. Kontakt można również nawiązać bezpośrednio z osobą, która zajmuje się sprawą pod numerem telefonu 796863381.

do Góry