Zebrano ponad 5 tysięcy dla Olka!

W niedzielę w Nowym Dębcu rolnicy przygotowali ciekawą akcję – “Mini farmę”. Podczas niej przeprowadzono zbiórkę dla Olka z Bonikowa. Zebrano ponad 5 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Rolnicy przygotowali bowiem mnóstwo atrakcji. Włączyło się też Koło Gospodyń Wiejskich z Kurowa, a także przedsiębiorstwa. Relację i zdjęcia z “Mini farmy” zamieściliśmy w artykule TUTAJ. Podczas wydarzenia przeprowadzano też zbiórkę na leczenie 10-letniego Aleksandra Mikołajczaka z Bonikowa. Uczestnicy okazali się hojni, zebrano ponad 5 tysięcy złotych.

Reklama

Olek zmaga się ze złośliwym nowotworem mózgu. Poczuł się źle w dniu swojej pierwszej komunii. Badania wykazały u niego dwa guzy mózgu. Jego stan się pogarszał, potrzebna więc była pilna operacja. Jeden nowotwór udało się usunąć, ale drugi tylko częściowo. – Częściowo usunięty guz mózgu oznacza jedno – prędzej czy później trzeba będzie zmierzyć się z tym potworem jeszcze raz. Wiemy, co ta bestia potrafi robić z naszym dzieckiem. Olej jest w tej chwili dzieckiem niepełnosprawnym,  które potrzebuje pomocy w każdym aspekcie swojego życia – podkreślają rodzice Olka. Chłopiec ma niedowład ciała i stracił mowę. Leczenie i rehabilitacja pochłaniają ogromne kwoty, dlatego potrzebna jest każda pomoc. Pomóc chłopcu można TUTAJ.

Go to TOP