Sukces policjanta z Kościana!

Kolejny sukces policjanta z Kościana. Karol Drapiński z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie stanął na podium zajmując trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski w Jasieńcu.

25 lutego w Jasieńcu rozegrano Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc. Wśród uczestników znalazł się również Karol Drapiński, który na co dzień pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. Swoje sportowe pasje rozwija pod opieką trenera z Klubu Sportowego Kobra Kościan. W trakcie zawodów w kategorii do 120 kg w wyciskaniu leżąc uzyskał wynik 155 kg, co pozwoliło mu na zajęcie 3 miejsca.

To kolejny sportowy sukces w krótkim czasie. Dla przypomnienia, 9-11 grudnia w Puławach podczas „I Mistrzostw Polski Służb Mundurowych” stanął na najwyższym podium w swojej kategorii wagowej oraz zajął 3 miejsce w kategorii open zawodników.

Sierż. sztab. Karol Drapiński pełni służbę w policji od 7 lat. Jest funkcjonariuszem Wydziału Ruchu Drogowego, a wolny czas poświęca swojej pasji do sportu.