RUNAWAY w Nowym Dębcu już wkrótce. Konkurs na vouchery!

Już 25 maja w Nowym Dębcu odbędzie się kolejna edycja biegu z przeszkodami dla dzieci – Runaway Drogbruk Junior Kościan. Tym razem na uczestników czekają dodatkowe niespodzianki. Dzięki złotemu sponsorowi imprezy, firmie MASBUD, mamy dla Was vouchery ze zniżką do wygrania w konkursie.

Bieg przeszkodowy nr 1 w Polsce – Runaway Drogbruk Junior po wielkim sukcesie ubiegłorocznej edycji, znów odbędzie się na Plaży Głównej w Nowym Dębcu! Już 25 maja organizatorzy i sponsorzy zapraszają na pełen świetnej zabawy i wyjątkowych atrakcji event dla całej rodziny, jak strefa dmuchańców, strefa gastronomiczna i wielki finał – PIANA PARTY!

Bieg Runaway Drogbruk Junior odbywa się w różnych kategoriach wiekowych i na zróżnicowanym dystansie dostosowanym do wieku. Udział brać mogą dzieci od 2 do 13 lat, a każdemu uczestnikowi
przysługuje atrakcyjny pakiet startowy, dedykowany medal na mecie oraz udział w Piana Party! Wszystkie szczegóły i link do formularza zgłoszeniowego można znaleźć tutaj -> https://b4sportonline.pl/runaway_drogbruk_junior_koscian/

Reklama

ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA! Zgłoś swoje dziecko już dziś, świetna zabawa gwarantowana!

MASBUD = TAŃSZE PAKIETY!

Uczestników podczas biegu Runaway Drogbruk Junior aktywnie wspiera kościański biznes! Dzięki pomocy Sponsora Złotego biegu – HURTOWNI MASBUD z Kościana pakiety startowe są do wyczerpania zapasów aż o 30 ZŁ TAŃSZE!

KONKURS NA VOUCHER ZE ZNIŻKĄ
Dla naszych czytelników mamy do wygrania 10 voucherów z pełnym pakietem w atrakcyjnej cenie 39 zł, czyli z rabatem w wysokości 30 zł. Co trzeba zrobić, by otrzymać nagrodę? To bardzo proste. Wystarczy wysłać maila na adres: red.ekoscian@gmail.com maila, w którym napiszecie, dlaczego Wasze dziecko chce wziąć udział w imprezie. Nie zapomnijcie podać imienia i nazwiska dziecka, a w tytule wpisać KONKURS MASBUD. Jeden mail = jedno dziecko. Zwycięzców poinformujemy mailem zwrotnym, w którym napiszemy gdzie będzie można odebrać voucher.

Reklama

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 9 maja do godziny 12.00.

Go to TOP