Udany weekend zawodników Polonii Śmigiel

Pingpongiści Polonii Śmigiel brali udział w ten weekend w dwóch turniejach – w Czempiniu i Krzyżu Wlkp. W obu prezentowali wysoką formę.

W sobotę w Czempiniu odbyło się II Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów. Wśród startujących była aż 10 zawodników Polonii Śmigiel. Najwyższą lokatę zajęła Katarzyna Nowak która zmagania zakończyła na 3 pozycji. Kolejny raz z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Weronika Trybula, zwyciężczyni dwóch “WTK-ów”. W kategorii Młodziczek w rywalizacji z starszymi koleżankami zajęła 5 lokatę. Miejsce w pierwszej dziesiątce zawodów znalazło się również dla Julki Borowskiej, mimo iż Julka rywalizowała z aż o 3 lata starszymi rywalkami turniej kończy na bardzo dobrym, 9 miejscu. Wśród chłopców najwyżej był Bartek Ludwiczak który zajął 13 lokatę.

• 28. Trybula Filip

Dzień później, 10 listopada, w Krzyżu Wlkp. odbyło się z kolei II Grand Prix Wielkopolski Seniorek i Seniorów. Do rywalizacji w przystąpiło 58 zawodników i 18 zawodniczek, wśród nich byli Paula Skrzypczak i Maciej Makajew. Zawodnikom Polonii szło w kratkę, ale w sumie osiągnęli całkiem niezłe rezultaty. Świetnie zagrał Maciej, który rywalizację z najlepszymi zawodnikami Wielkopolski zakończył na 5 lokacie. Nieco gorzej spisała się Paula, która była 14 wśród Seniorek.

Źródło, zdjęcie: KS Polonia Śmigiel