Przedostatnia kolejka ligi wiejskiej. Gryżyna przegrywa z Darnowem

W niedzielę rozegrana została przedostatnia kolejka ligi wiejskiej gminy Kościan. Wiemy już, kto będzie liderem tabeli po zakończeniu rundy jesiennej.

Przedostatnia kolejka ligi wiejskiej to przede wszystkim walka pomiędzy walczącymi o miejsce lidera tabeli, czyli Strzelca Darnowo i WKS Gryżyna. Po zaciętej walce lepsi okazali się zawodnicy z Darnowa, którzy utrzymali pierwsze miejsce. Spotkanie w Gryżynie zakończyło się wynikiem 1:2. Rywal II Kurza Góra pokonał u siebie Olimpię Stary Lubosz (3:0), a WKS Piechanin uległ Danko Choryń (0:5). Huragan Srocko pewnie zwyciężył z MAT Katarzynin (6:1), a ekipa Amicus Mórka tym razem pauzowała.

Wiadomo już, że na pozycji lidera po rundzie jesiennej pozostanie Strzelec Darnowo, który w przyszłym tygodniu będzie pauzował. Na drugim miejscu znajduje się Huragan Srocko, który ma tylko 3 punkty starty do lidera. Niestety różnica zdobytych i straconych bramek nie pozwoli im w kolejnym meczu wyprzedzić Darnowa. Punkt do Srocka traci Gryżyna, a punkt za nią znajduje się Rywal II Kurza Góra. Te trzy drużyny będą walczyć jeszcze o miejsce wicelidera. Na podium mają szansę też Amicus Mórka i Danko Choryń. Ostatnia kolejka rundy rundy jesiennej zapowiada się więc bardzo ciekawie.