Obra uległa Victorii Września. Pogoń za wynikiem

Obra Kościan uległa na wyjeździe Victorii Września. Mecz zakończył się wynikiem 5:4, ale kościaniacy i tak niemalże dogonili rywala.

Trzynasta kolejka IV ligi piłki nożnej to niestety kolejna porażka naszych zawodników. Obra uległa Victorii września, ale mecz na pewno mógł się podobać, bo padło aż 9 bramek. Kościaniacy gonili też wynik i niemal udało im się wyrównać.

Od samego początku na boisku przeważali gospodarze, którzy dbali o piłkę. Z kolei nasi gracze od pierwszych minut popełniali błędy. Zawodnicy Victorii już w 21 minucie strzelili pierwszą bramkę (po rzucie karnym), a chwilę później drugą. Niecałe 10 minut później było już 3:0, a po kolejnym “karniaku” 4:0. Przed przerwą kościaniakom udało się także strzelić gola. W okolicy pola karnego faulowany był Mansur Maigari a bramkę z rzutu wolnego zdobył Tomasz Marcinkowski.

Chwilę po gwizdku sędziego rozpoczynającym drugą połowę było już 5:1. Wtedy zaczęła się pogoń za wynikiem. Dwukrotnie do bramki trafiał Mansur Maigari, później Szymon Słoma. Nasi zawodnicy wyraźnie dominowali w drugiej połowie. Niestety wyrównać się nie udało i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4. Kościaniacy wrócili bez punktów.

Kolejny mecz Obrzanka rozegra w najbliższą sobotę z Polonią Leszno. Początek meczu o godzinie 15.00. Mecz będzie transmitowany przez klub za pośrednictwem Facebooka.