Kolejna przegrana Obry. Gra w 10 niemal od początku

Kolejna przegrana Obry Kościan w tym sezonie. W wyjazdowym meczu kościaniacy ulegli Tarnovii Tarnowo Podgórne. Niemal od początku spotkania grali w dziesięciu.

Trzecia runda sezonu 2019/2020 to niestety kolejna przegrana Obry Kościan. Problemy zaczęły się już na początku, gdy w szóstej minucie czerwoną kartkę obejrzał stoper kościańskiej drużyny, Jakub Jandy. Oprócz ukarania zawodnika za zablokowanie piłki zmierzającej do pustej brami, sędzia podyktował też rzut karny. Rywale, Tarnanovia Tarnowo Podgórne, wykorzystali sytuacje i było 0:1. Mimo starań, zawodnikom Obry nie udało się odrobić. Gra w końcu przeniosła się głównie na połowę kościaniaków, którzy próbowali kontratakować. Przed końcem pierwszej połowy wreszcie udało się wyrównać.

Druga część meczu rozpoczęła się od ataków Obrzanki. Pojawiły się nawet okazje do objęcia prowadzenia przez piłkarzy z Kościana, niestety nieudane. Niestety przeciwnikom pomógł sędzia, który odgwizdał drugi rzut karny. Obra miała jeszcze okazję do wyrównania, niestety zabrakło skuteczności. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

Kolejne spotkanie Obra rozegra już sobotę, 24 sierpnia. Obra podejmie u siebie Polonię Kępno. Początek o godzinie 17.00.