Polonia Śmigiel na GP w Czempiniu!

W niedzielę, 19 lutego w Czempiniu odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. Świetnie zaprezentowali się tam zawodnicy klubu Polonia Śmigiel.

W stawce ponad 60 zawodników znalazło się 7 zawodników klubu Polonia Śmigiel: Katarzyna Nowak, Weronika Trybuła, Julia Borowska, Aleksandra Przybylska, Zuzanna Wieczorek, Michał Kaźmierczak, Piotr Wieczorek. Najlepiej z tej grupy zaprezentował się Michał Kaźmierczak, który był bezkonkurencyjny i po raz trzeci zwyciężył w tym sezonie w cyklu Grand Prix. Tym samym Michał, będąc jeszcze kadetem, wygrał wszystkie trzy turnieje w kategorii juniorów, czyli wyższej, grając ze starszymi zawodnikami. Zwyciężając Michał zakwalifikował się do Grand Prix Polski, które odbędą się w pierwszy weekend marca w Rzeszowie.

O podium otarła się Weronika Trybuła, której do medalu zabrakło niewiele i finalnie zajęła czwarte miejsce. Katarzyna Nowak uplasowała się na 7 miejscu, Aleksandra Przybylska na 8 miejscu, a Julia Borowska na 9 miejscu. Nieco gorzej poszło tym razem Zuzannie Wieczorem, którą sklasyfikowano na 17 miejscu i Piotrowi Wieczorkowi, który zajął 21 miejsce.