Festyn dla Maksa dziś w Kościanie!

Już dziś, tj. w niedzielę 28 sierpnia, odbędzie się festyn charytatywny dla Maksa organizowany przez Stowarzyszenie Rzeczodzielnia Kościan.

W ubiegłą niedzielę w Kokorzynie odbył się festyn charytatywny dla Maksa Kociołka chorującego na zapalenie mózgu. Niestety pogoda pokrzyżowała plany organizatorom i z części zaplanowanych atrakcji trzeba było zrezygnować. Mimo to zebrano całkiem niezłą kwotę – ponad 6,2 tys. zł. O imprezie pisaliśmy TUTAJ.

Reklama

Stowarzyszenie Rzeczodzielnia Kościan postanowiło jednak zorganizować drugą część imprezy, tym razem w Kościanie na os. Jagiellońskim, koło placu zabaw przy bloku 75-78.

Zaplanowano wiele atrakcji sportowych, pojawią się alpaki, będzie dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, przejażdżki sportowymi autami, uwielbiane przez dzieci malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, tatuaże, ciasto, kiełbaska z ognia i wiele wspaniałych występów dzieci śpiewanych i tańczonych. Będą słynne losy i Licytacje ze świetnymi nagrodami i voucherami.

Reklama

Wylicytować będzie można m.in. bilety na mecz Lech Poznań – Piast Gliwice. Jako, że mecz odbędzie się w niedzielę, licytacja odbędzie się na początku imprezy, by zwycięzca zdążył na jego początek o 17.30.

Początek festynu o godzinie 13.00.

Go to TOP