Reklama

Mikołajki na lodowisku w Kościanie [ZDJĘCIA]

W piątek, 6 grudnia, rozpoczął się sezon na kościańskim lodowisku. Z tej okazji przez dwa dni wstęp na taflę był bezpłatny, a w sobotę przygotowano niespodzianki dla korzystających z lodowiska.

W Mikołajki na lodowisku od samego rana zaczęli pojawiać się miłośnicy łyżew, którzy od miesięcy marzyli, by wreszcie ponownie skorzystać z możliwości i przyjemności, które daje jazda na nich. Największa frekwencja była jednak w sobotę, kiedy to przygotowano niespodzianki dla korzystających z tego obiektu. Przy lodowisku pojawił się Święty Mikołaj, z którym dzieci chętnie robiły sobie zdjęcie, była poczta mikołajkowa, ozdobiony lampkami samochód, a także kącik dla dzieci, gdzie mogły napisać list do Mikołaja, czy po prostu wykonać rysunki.

Atrakcji nie zabrakło też na tafli. Były słodycze rozdawane przez Elfy, świąteczna muzyka, odbył się też konkurs na najlepsze przebranie, w którym do wygrania były karnety na basen. Odbyło się też losowanie listów do Świętego, a ich autorzy otrzymywali drobne upominki, choć tu niestety losować trzeba było kilkakrotnie, bo autorów listów po prostu już na lodowisku nie było.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo eKoscian.eu




Reklama