Reklama

Kronika policyjna: od 15 do 21 czerwca

Kronika policyjna - wybrane zdarzenia, do których doszło w ciągu ostatniego tygodnia (od 15 do 21 czerwca), a które nie znalazły się w innych informacjach.

O 60 km/h za szybko

BONIKOWO. W poniedziałek, 15 czerwca, około godziny 20:00 na ul. Dworcowej 57-letni mieszkaniec gminy Krzywiń, kierując pojazdem marki Volkswagen, poza terenem zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 60 km/h, jadąc 150 km/h. Ukarano go mandatem i zatrzymano prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

 

Też za szybko

BONIKOWO. W poniedziałek, 15 czerwca, około godziny 20:40 na ul. Dworcowej 30-letni mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego, kierując pojazdem marki Ford, poza terenem zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 km/h, jadąc 142 km/h. Ukarano go mandatem i zatrzymano prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Reklama

 

Bez uprawnień

JEZIERZYCE. W poniedziałek, 15 czerwca, około godziny 23:20, 51-letnia mieszkanka gminy Śmigiel kierowała pojazdem marki Nissan pomimo braku uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie w tej sprawie prowadzi kościańska policja.

 

Nie ustąpiła

ŚMIGIEL. We wtorek, 16 czerwca, około godziny 17:35 na ul. Kościuszki 34-letnia mieszkanka gminy Włoszakowice, kierując pojazdem marki Mercedes, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki BMW, którym kierowała 25-letnia mieszkanka gminy Śmigiel. Uczestniczki nie odniosły obrażeń i były trzeźwe. Sprawczyni została ukarana mandatem.

Reklama

 

Kolizja przy cofaniu

ŚMIGIEL. W środę, 17 czerwca, około godziny 14:25 na Placu Rozstrzelanych 26-letni mieszkaniec gminy Przemęt, kierując pojazdem marki Alfa Romeo, wykonał nieprawidłowy manewr cofania i uderzył w pojazd marki Mercedes, którym kierował 25-letni mieszkaniec gminy Lipno. Ukarano mandatem.

 

Kolizja na skrzyżowaniu

WITKÓWKI. W środę, 17 czerwca, około godziny 18:10, 64-letnia mieszkanka gminy Czempiń, kierując pojazdem marki Volkswagen, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w pojazd marki Toyota, którym kierował 46-letni mieszkaniec Kościana. Kierujący nie odnieśli obrażeń i byli trzeźwi. Sprawczyni została ukarana mandatem.

Reklama

 

Najechał na tył

ŚMIGIEL. W czwartek, 18 czerwca, około godziny 14:00 na ul. Kościuszki 41-letni mieszkaniec gminy Śmigiel, kierując ciągnikiem rolniczym Same, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w pojazd marki Kia, którym kierował 46-letni mieszkaniec Poznania. Sprawcę ukarano mandatem.

 

Złapani z narkotykami

KOKORZYN. W piątek, 19 czerwca, około godziny 19:00 na ul. Kościańskiej dwóch 23-letnich mieszkańców gminy Kościan posiadało przy sobie środki odurzające wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Postępowanie w tej sprawie prowadzi kościańska policja.

Reklama

 

Kolejny z narkotykami

KOŚCIAN. W niedzielę, 21 czerwca, około godziny 0:30 na ul. Łąkowej 37-letni mieszkaniec gminy Lipno posiadał przy sobie środki odurzające wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Postępowanie w tej sprawie prowadzi kościańska policja.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo eKoscian.eu




Reklama