Zbiórka złomu i kiermasz ciast w Śmiglu

16 marca w godzinach 8:00 – 12:00 na placu targowym w Śmiglu odbędzie się Kiermasz ciast i zbiórka złomu na rzecz organizacji czwartej już edycji “Moto Pikniku”.

Podczas imprezy zbierane będą: złom, złom kolorowy, sprzęt RTV, sprzęt AGD oraz makulatura, a dla osób obecnych tego dnia na placu targowym przygotowane będą: zupa, ciasta i inne domowe wypieki. Nie zabraknie kawy i herbaty. – Na początku planowaliśmy tylko zbiórkę złomu, ale dostaliśmy propozycję serwowania zupy od Dawida Ławniczaka. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję, a przy okazji posprzątania swoich działek, piwnic i garaży z niepotrzebnego złomu – mówi jeden z organizatorów zbiórki. Osoby zainteresowane zbiórką już teraz mogą dostarczać złom pod adres: Nowy Lubosz, ul. Leśna 5. Natomiast jeśli ktoś posiada złom a nie ma możliwości dostarczenia go na plac może zadzwonić pod nr. 697 090 789.

Reklama

Tegoroczna edycja Moto Pikniku odbędzie się 11 sierpnia w Śmiglu. Podczas imprezy zbierane będą pieniądze dla małej Hani Witomskiej z Nowego Lubosza. Mała Hania urodziła się z kilkoma schorzeniami, między innymi rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, przepukliną oponowo-rdzeniową. Już w drugiej dobie życia przeszła operację, a później kolejne. W szpitalu spędziła po urodzeniu 6 tygodni. Niestety szybko musiała wrócić do szpitala, gdzie wykryto kolejne choroby. W pewnym momencie lekarze walczyli już nie tylko o zdrowie dziewczynki, ale nawet o życie. Wszystko to spowodowało, że dziś nie może sama oddychać, jeść, ani nawet kontaktować się. Pomóc Hani można TUTAJ.

Go to TOP