“ZbieraMY dla Seniora” – zbiórka charytatywna na jarmarku

Kościańscy seniorzy potrzebują naszego wsparcia. W nadchodzący weekend, od 15 do 17 grudnia, podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku w Kościanie, odbędzie się zbiórka charytatywna “ZbieraMY dla seniora”.

Inicjatywa “ZbieraMY dla seniora” ma na celu pomoc seniorom z kościańskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Trzy zaangażowane wolontariuszki, Joanna Albińska, Sławomira Pawlak oraz Marta Koch, podczas jarmarku będą zbierać fundusze na rzecz potrzebujących. Organizatorzy zbiórki serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Kościana do wzięcia udziału w tym szlachetnym przedsięwzięciu i wsparcia samotnych seniorów w organizacji świąt.

Reklama

Zachęcamy do odwiedzenia jarmarku, gdzie każdy może przyczynić się do wspólnego celu i pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej. To nie tylko okazja do wsparcia lokalnej społeczności, ale również moment, w którym możemy poczuć prawdziwego ducha świąt i wzajemnej pomocy. Niech ten weekend będzie dla nas wszystkich czasem życzliwości i solidarności z naszymi seniorami.

O jarmarku informacje znajdziecie TUTAJ.

Reklama
Go to TOP