Wypadek w Śmiglu! Uszkodził kilka samochodów! [ZDJĘCIA]

W piątek, 28 kwietnia w nocy na ul. Św. Wita w Śmiglu miał miejsce poważny wypadek. Kierujący fiatem uszkodził kilka samochodów. Dwie osoby z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala.

Wypadek miał miejsce około godziny 22.00. Na razie okoliczności zdarzenia są bardzo niejasne. Jak informuje policja, kierujący samochodem marki fiat jadąc ulicą św. Wita w kierunku ul. Sienkiewicza, z niewyjaśnionych na razie przyczyn, uszkodził co najmniej 5 samochodów na około 150-metrowym odcinku drogi. Najprawdopodobniej uderzył też w mur jednej z posesji. Kierowca samochodu i osoba z nim podróżująca zostali uwięzieni w aucie. Wyciągnąć musieli poszkodowanych strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Po udzieleniu pierwszej pomocy przetransportowano ich do szpitala.

Okoliczności zdarzenia nie są na razie jasne. Nie wiadomo, dlaczego kierujący wjeżdżał w samochody, nie są też znane dane poszkodowanych, ani obrażenia jakie odnieśli. Najprawdopodobniej jednak mocno ucierpieli, zdarzenie zostanie więc zakwalifikowano jako wypadek. Na miejscu wciąż pracują służby – policja i straż pożarna.

Więcej szczegółów wkrótce.

do Góry