Wypadek przy wyprzedzaniu [ZDJĘCIA]

Na drodze wojewódzkiej pomiędzy Sepnem i Bonikowem miał miejsce wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek miał miejsce około godziny 11.30. Samochód osobowy marki subaru, kierowany przez 40-letnią mieszkankę powiatu grodziskiego oraz samochód marki volkswagen golf, kierowany przez 27-letniego mieszkańca tego samego powiatu, jechały w stronę Kościana. – Kierująca subaru podjęła manewr wyprzedzania innego pojazdu. W tym momencie wyprzedzał już ją kierowca golfa. Volkswagen uderzył w tył subaru, w wyniku czego obydwa samochody wpadły do rowów po przeciwnych stronach drogi – informuje Paulina Piechowiak, oficer prasowy kościańskiej policji.

Reklama

Po dojeździe służb na miejsce okazało się, że kobieta wymaga pomocy medycznej. Przetransportowano ją do szpitala. Kierowcy volkswagena nic się nie stało. Początkowo ruch odbywał się wahadłowo. Drogę zamknięto jednak na czas wyciągania samochodów z rowów. Kierujący byli trzeźwi. Jako, że ucierpiała tylko sprawczyni wypadku, to postępowanie zakończono nałożeniem mandatu w wysokości 1500 zł.

Go to TOP