Kościańską społeczność w internecie rozgrzał do czerwoności filmik przedstawiający wypadek na rowerze. Niektórych skłania też do refleksji.

Dzisiejszej nocy nasz profilowy messenger zalała fala wiadomości. Wszystkie z podobnym pytaniem: “Widziałeś?”, “Widzieliście?” i niezbyt dobrej jakości filmikiem, na którym widać wypadek na rowerze, do którego doszło najprawdopodobniej na jazie na Obrze w Parku Miejskim w Kościanie. Młody mężczyzna próbując zeskoczyć rowerem ze stolika upada na twarz odnosząc rany i tracąc ząb. Nie wiadomo kiedy filmik został nagrany, ale wzbudza on ogromne emocje. Niektórych skłania do refleksji.

Może gdyby w Kościanie był skatepark, albo pumptrack, do takich poważnych zdarzeń by nie doszło – pisze nam jeden z mieszkańców powiatu kościańskiego.

To zwykli wandale. Jak można jeździć rowerem po stołach i skakać z nich? Gdzie rodzice? Gdzie wychowanie? – pisze z kolei mieszkaniec Kościana.

Z jednej strony oburzający jest charakter tej “zabawy”, z drugiej powinniśmy zadać sobie pytanie, gdzie młodzież ma rozładować emocje? – czytamy kolejną wiadomość.

To będzie hit na miarę Pawła Jumpera. Mam nadzieję, że nic gorszego od utraty zęba się nie stało – podkreśla kolejna osoba.

Policja zgłoszenia dotyczącego tego wypadku nie otrzymała. Mamy nadzieję, że nic poważnego rowerzyście się nie stało.

Film usunięty na prośbę jego “bohatera”.

do Góry