Wypadek na obwodnicy Kościana [ZDJĘCIA]

Po godzinie 23.00 w środę, 20 listopada, miał miejsce wypadek na obwodnicy Kościana. Bus z dużą siłą uderzył w tył naczepy ciągnika siodłowego. Kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie budowane jest nowe rondo na drodze krajowej nr 5. Niedaleko wyjazdu z Kościana w stronę Poznania. Kierujący busem marki renault master ze znaczną siłą uderzył w tył naczepy stojącego przed sygnalizacją świetlną przy zwężeniu drogi ciągnika siodłowego. 33-latek z busa został zakleszczony w pojeździe. Na miejsce wezwano PSP i OSP z Kościana, policję oraz służby medyczne. Pomocy udzielały też osoby, które “najechały” na wypadek. Poszkodowanego przetransportowano do szpitala. Na razie nie jest znany jego stan. Nie wiadomo też, dlaczego doszło do zderzenia. Dokładne przyczyny i okoliczności wyjaśnia policja. Wypadek na obwodnicy Kościana spowodował całkowite zablokowanie ruchu na “piątce”.

Reklama

To kolejne podobne zdarzenie, do którego doszło w okolicy miejsca, gdzie ruch na “piątce” odbywa się wahadłowo. Wkrótce gotowa ma być jednak droga ekspresowa nr 5, skończą się więc utrudnienia.

Zobacz też:

Reklama
Go to TOP