Wkrótce mistrzostwa w narciarstwie i snowboardzie

Już wkrótce odbędą się Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie. Zawody odbywać się będą pod patronatem portalu eKościan.eu!

Jak co roku, w pierwszą sobotę marca (czyli tym razem 2 marca), zapraszamy mieszkańców Ziemi Kościańskiej do udziału w Mistrzostwach Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie, które odbędą się na stoku Gryglówka w Zieleńcu.

Do udziału w zawodach można się zgłaszać od poniedziałku 4 lutego do 27 lutego w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Kościanie przy ul. Gostyńskiej 38. W tym roku nastąpiła zmiana polegająca na tym, że nie będzie można zgłaszać udziału w zawodach na miejscu w Zieleńcu. Bez zmian pozostaje opłata startowa. Dorośli zapłacą 80 złotych, młodzież szkół ponadgimnazjalnych i studenci 60 złotych, a dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjum 40 złotych.

Dla pierwszych 350 zawodników, którzy ukończą slalom na mecie będzie czekał okolicznościowy medal. Szczegóły znajdują się w Regulaminie Mistrzostw.


do Góry