W Kościanie kręcili teledysk [ZDJĘCIA, FILM]

W poniedziałkowe popołudnia wokalistka Summer kręciła w Kościanie teledysk do swojego przeboju “Całuj, całuj”. Zdjęcia odbywały się w Parku Miejskim.

Karierę solową Summer rozpoczęła niedawno, jednak praktycznie od zawsze związana jest z muzyką. Jej pierwszy solowy utwór cieszył się  dobrymi opiniami, a nowy ma być jeszcze lepsze. “Całuj, całuj” to piosenka disco polo, opowiadająca, a jakże, o miłości. Wokalistka zaprosiła kościaniaków, by wzięli udział w tym przedsięwzięciu. – Kościan jest bardzo ciekawym miastem, którego wcześniej nie znałam. Miasto to zostało mi polecone i pokrótce przedstawione, więc dałam się namówi – opowiada.

W planach było pokazanie grupowego ujęcia całujących się w Parku Miejskim w Kościanie par. Niestety mieszkańcy Kościana nie dopisali tym razem, jednak na wysokości zadania stanęła grupa młodych tancerzy ze Szkoły Tańca “Poezja”, którzy wsparli wokalistkę.

Zdjęcia, film: Piotr Pewiński

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”60″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

 

do Góry