Turniej w Dwa Ognie dla Asi. Trwają zapisy!

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu organizuje mikołajkowy turniej w dwa ognie. Impreza będzie miała wymiar charytatywny, bo podczas niego zbierane będą pieniądze na zakup cyberoka dla małej Asi.

Turniej mikołajkowy w dwa ognie organizowany jest przez czempińską szkołę i Stowarzyszenie Sympatyków Szkoły Czempiniak. Zawody odbędą się 10 grudnia w hali sportowej “Herkules”. Każda z drużyn powinna składać się z 10 osób. Do końca listopada trwają zapisy na to wydarzenie.

Zarówno wpisowe, jak i zebrane podczas turnieju pieniądze wspomogą małą Asię Grzywacz, która od urodzenia zmaga się z wieloma schorzeniami. Od początku września dziewczynka zaczęła nauczanie indywidualne. Uczęszcza też do poradni na zajęcia, które przystosowują do używania cyberoka. To sprzęt, którego kamera śledzi ruch gałek ocznych. Dzięki tej technologii Asia może porozumiewać się ze światem. Niestety koszt takiego urządzenia jest ogromny. Potrzeba pół miliona złotych.

Zapisy na turniej w dwa ognie odbywają się telefonicznie, pod numerami: 512-046-473 oraz 697-148-677. Zapisywać się można do końca listopada. Pomóc Asi można na stronie: siepomaga.pl/joanna-grzywacz.

do Góry