Półroczna Tekla potrzebuje wsparcia. Zbliża się termin operacji suczki, by mogła normalnie funkcjonować, ale dla jej właścicieli to spory koszt.

Tekla była zaniedbanym szczeniakiem, pozostawionym samotnie i niekochanym przez poprzedniego właściciela. Dzięki Fundacji Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt dostała drugą szansę i znalazła dom u pani Joanny. Rodzina zakochała się w niej od pierwszego spojrzenia. Niestety, niedawno podczas aportowania swojej ulubionej piłki Tekla upadła. Doszło do złamania ze złuszczeniem nasady kości piszczelowej. Tylko operacja daje jej szansę na normalne, wolne od bólu i szczęśliwe życie.

Zdecydowanie wolę pomagać niż prosić innych o pomoc, tym razem nie chodzi jednak o mnie, tylko o naszą ukochaną Tekle. Tekla ma zaledwie 6 miesięcy ale w wyniku wypadku podczas zabawy jej łapka wymaga operacji i wstawienia na jakiś czas implantu. Kwota zabiegu to 4500 do 5000 złotych. Jest to kwota, którą trudna nam uzbierać do wyznaczonego terminu operacji, czyli 31 stycznia. Serce pęka, kiedy patrzymy jak po krótkim spacerze Tenia podniesienie łapkę i prosi wzrokiem o powrót do domu, albo gdy szczenięce instynkty biorą górę, ale ze względu na dobro jej łapki musimy ją hamować – opowiada pani Joanna.

Pomóc suni można TUTAJ. Liczy się każda złotówka, by Tekla mogła normalnie żyć i bawić się, co tak bardzo uwielbia robić.

do Góry