Świąteczny Koncert Charytatywny już dziś!

W Kościański Ośrodku Kultury odbędzie się wyjątkowy Świąteczny Koncert Charytatywny, który zapowiada się nie tylko jako muzyczne wydarzenie, ale również jako okazja do okazania wsparcia dwóm dziewczynkom walczącym z poważnymi chorobami. W programie koncertu znajdą się tradycyjne kolędy, pastorałki oraz świąteczne piosenki.

Koncert odbędzie się 20 grudnia o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Kościańskiego Ośrodka Kultury. Wystąpią znane lokalne zespoły i soliści, w tym Chór Muza ze Szkoły Podstawowej Nr 3 pod batutą Izabeli Woźniak oraz zespół Blues Happens. Obecność tych artystów na pewno sprawi, że wieczór będzie niezapomniany.

Reklama

Bilety na koncert można nabyć w formie cegiełek, które kosztują 10 zł. Dostępne są one w sekretariacie KOK, a ich zakup jest równocześnie wsparciem dla Marceli Góreckiej i Marysi Gasik. Marcela urodziła się z rzadkim zespołem genetycznym Wolfa-Hirschhorna, który wymaga intensywnej rehabilitacji. Marysia zmaga się z konsekwencjami wylewu i zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych, co również pociąga za sobą potrzebę stałej opieki.

Dodatkowe wsparcie dla dziewczyn można przekazać dokonując wpłaty na konto Stowarzyszenia “Dać Pomoc” z dopiskiem “dla Marceli i Marysi”.

Reklama
Go to TOP