Rajd Wiatraka. Trwają zapisy!

2 czerwca w ramach odbywającej się akcji “Otwórzmy Serca dla Basi” odbędzie się Rajd Wiatraka. Trwają zapisy i warto się pospieszyć, bo liczba załóg, które mogą wziąć udział jest ograniczona.

Charytatywny Rajd Wiatraka to jedna z imprez wspierających akcję Otwórzmy Serca dla Basi. Rajd odbędzie się 2 czerwca i wyruszy z Kościana. W rajdzie mogą wziąć udział wszystkie samochody osobowe oraz motocykle. Dochód z rajdu zostaje przekazany na leczenie Basi Górskiej. Basia zmaga się ze złośliwym nowotworem z przerzutami. Leczenie jest trudno i niestety kosztowne. Więcej o walce i Basi przeczytacie pod tym linkiem -> https://www.siepomaga.pl/basia-gorska.

Reklama

Pomysł rajdu narodził się już dawno, ale teraz jest okazja pomóc Basi, co natchnęło nas do działania. Zapraszamy wszystkich, bo z jednej strony można pomóc, a z drugiej szykują się niesamowite przeżycia. Chcemy zachęcić każdego, kto chce spróbować przygód w rajdach, od właścicieli Maluchów, aż do nowych SUVów. Rodzinna atmosfera, ciekawe zadania, zwiedzanie regionu i nutka rywalizacji to wszystko znajdziecie podczas Rajdu Wiatraka – mówi Sławek Wysoczański, jeden z organizatorów rajdu.

Trasa prowadzi po ciekawych miejscach w powiecie kościańskim. Jej długość zaplanowano na około 100 kilometrów. Początek i zakończenie odbędzie się w Kościanie. Szczegóły, formularz zapisów, regulamin, koszty i inne niezbędne informacje znajdziecie w wydarzeniu na facebook’u -> https://www.facebook.com/RajdWiatraka.

Reklama
Go to TOP