Przemysław Kaczor kandydatem na burmistrza Krzywinia!

Pojawił się kolejny kandydat na stanowisko burmistrza Krzywinia. To Przemysław Kaczor, prezes klubu “Promień” Krzywiń.

Przemysław Kaczor o zamiarze ubiegania się o stanowisko burmistrza gminy Krzywiń poinformował na facebooku. Jak podkreśla, na start zdecydował się, bo otrzymał mocne wsparcie różnych lokalnych środowisk, a gmina potrzebuje zmian.

Gmina Krzywiń potrzebuje nowej krwi, nowego spojrzenia, nowych osób, które będą w sposób zrównoważony i rzetelny realizowały działania na terenie gminy i w możliwy sposób ją rozwijały. Pewne rzeczy, które miały miejsce w mijającej kadencji były w pewien sposób zamazywane, obraz był zacierany. Ja sobie cenię rzetelność, uczciwość i prawdomówność – podkreśla. Dlatego też, jeśli uda mu się przekonać do siebie wyborców, zapewnia, że zarządzanie gminą będzie jawne i przejrzyste. Wierzy w swoją wygraną i w swój zespół. Startować będzie z własnego komitetu, w niemal wszystkich okręgach do rady gminy będą kandydować osoby go wspierające.

Jak wyjaśnia, ma też kompetencje do kierowania gminą. Od 10 lat jest prezesem klubu “Promień” Krzywiń, w którym odpowiada też m.in. za księgowość i administracje. Pracował też w urzędzie i skończył studia z zakresu administracji. Oprócz tego był przedstawicielem jednej z czołowych sieci komórkowych. – Nabyłem tam doświadczenia w pracy z ludźmi. Nauczyłem się cierpliwości, współpracy, zrozumienia – zaznacza.

Na razie swojego programu nie zdradza. Ten jest praktycznie gotowy i trwa jego “szlifowanie”, poprzez chociażby spotkania z mieszkańcami z gminy. Program przedstawi, wraz z komitetem i kandydatami na radnych, już wkrótce. – Potrzeb jest więcej, niż możliwości, niż budżet na to pozwala. Trzeba mieć świadomość, w jakim stanie finansowym jest gmina, ale to nie będzie blokowało nam inwestycji. Taką jedną z najważniejszych to na pewno budowa ścieżki rowerowej od Jerki, przez Krzywiń, do Czerwonej Wsi, na która mieszkańcy czekają już od wielu lat – zdradza.

Przypomnijmy, że na stanowisku burmistrza Krzywinia zmiana na pewno nastąpi. Dotychczasowy burmistrz, Jacek Nowak, który zarzadza gminą już trzecią kadencję, o kolejną nie powalczy, a zmierza startować do Rady Powiatu Kościańskiego. O stanowisko burmistrza Krzywinia ubiegać się będzie za to aktualna zastępczyni i sekretarz gminy, Honorata Krupka. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

do Góry