Przejazd pod wiaduktem w Nacławiu zamknięty do końca listopada!

Nie do końca października, a do końca listopada zamknięty będzie przejazd pod wiaduktem kolejowym w Nacławiu. To już kolejne opóźnienie w tym miejscu.

Pierwotnie przejazd pod wiaduktem miał być zamknięty tylko od 13 do 19 września z powodu prac wyburzeniowych istniejącej, starej konstrukcji. W dniu rozpoczęcia prac poinformowano jednak, że przejazd zamknięty będzie do 30 września. Spowodowane to było koniecznością wykonania platform roboczych, zabezpieczenia jezdni oraz przystąpieniem do robót palowych po dokonaniu wyburzenia obiektu. Od 19 września miało być też dostępne przejście dla pieszych. Niestety później po raz kolejny poinformowano o przedłużeniu zamknięcia aż do 30 października. Poinformowano także, że w miarę możliwości zostanie udostępnione przejście dla pieszych pod wiaduktem. Powód przedłużenia zamknięcia podano taki sam jak wcześniej.

Reklama

W środę, 24 października, wykonawca, którym jest firma TORPOL, poinformował o kolejnym przesunięciu terminu otwarcia przejazdu pod wiaduktem. Tym razem do końca listopada. I znów powodem ma być: “konieczność wykonania platform roboczych, zabezpieczenia jezdni w postaci ścianek szczelnych oraz przystąpienie do robót palowych bezpośrednio po dokonaniu wyburzenia obiektu”.

Go to TOP