Przedszkolaki u starostów [ZDJĘCIA]

W poniedziałek, 3 czerwca, Starostwo Powiatowe w Kościanie tętniło radosnym gwarem najmłodszych mieszkańców naszego powiatu.

Starosta Kościański, Artur Opas, zaprosił przedszkolaków do odwiedzin w starostwie z okazji Dnia Dziecka. Z zaproszenia na te szczególne „Drzwi Otwarte” skorzystało sześć przedszkoli z powiatu. W ramach odwiedzin dzieci spotkały się ze starostą i Albertem Pelecem, wicestarostą kościańskim. Starosta opowiedział najmłodszym o swojej pracy i zaprosił ich na główny taras starostwa, gdzie pozowano do wspólnego zdjęcia. W ramach tej wyjątkowej wizyty dzieci odwiedziły nową salę sesyjną Rady Powiatu Kościańskiego, gdzie miały okazję dowiedzieć się co to za miejsce. Chętni mogli przemawiać z mównicy, a wszyscy głosowali nad długością wakacji.

Reklama

Na zakończenie radosnej wizyty na wszystkich czekała wielka niespodzianka, plac zabaw pełen konkursów i dmuchańców, który przygotowano za budynkiem starostwa. Mimo niepewnej pogody atrakcja ta, towarzyszące jej tańce i konkursy, wywołały u wszystkich wielką radość i wyzwoliły u dzieci niespotykane pokłady energii. Na zakończenie na najmłodszych czekały upominki, słodycze i napoje.

Źródło, zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Kościanie

Reklama
Go to TOP