Pożar magazynu w Choryni! Jedna osoba poszkodowana [ZDJĘCIA, FILM]

W środę wieczorem, 20 września, wybuchł pożar pomieszczeń magazynowych w Choryni. Na miejscu działało kilkanaście zastępów straży. Jedna osoba została poszkodowana.

Pożar wybuchł prawdopodobnie około godziny 20.00 i został zauważony przez pracowników Danko, do którego magazyn należy. Natychmiast na miejsce zadysponowane PSP a także lokalne jednostki OSP. Na miejscu okazało się, że pali się wewnątrz pomieszczenia, w którym stai traktor i maszyna rolnicza. Istniało też ryzyko, że ogień rozprzestrzeni się na halę magazynową przylegającą do płonącego pomieszczenia, na szczęście okazało się, że została tylko zadymiona. Uszkodzeniu uległ jednak dach magazynu.

Reklama

Po ugaszeniu pożaru strażacy sprawdzili pomieszczenia kamerą termowizyjną, która nie wykryła dalszych ognisk, a pomieszczenia oddymiono i usunięto spalony sprzęt. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru. Niestety w wyniku pożaru jedna osoba została poszkodowana. – Prawdopodobnie doszło do podtrucia – mówi asp. sztab. Szymon Pracharczyk, dowodzący akcją.

Zdjęcia, film: Piotr Pewiński

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”67″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Reklama

 

Go to TOP