Potrącony śmiertelnie to 35-latek. Sprawcy nie odnaleziono!

Ustalono kim był potrącony w środę w nocy na obwodnicy Kościana. To 35-letni obywatel Ukrainy mieszkający i pracujący na terenie naszego powiatu.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w środę, 13 stycznia, około godziny 1.00 na obwodnicy Kościana, niedaleko skrzyżowania z ul. Wielichowską. Potrącony śmiertelnie został mężczyzna, a sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca. Zwłoki na drodze zauważył jadący w kierunku Leszna kierowca.

Reklama

Ofiara nie miała przy sobie dokumentów, nieznana więc była tożsamość potrąconego. W trakcie czynności śledczym udało się jednak ustalić, że był to 35-letni mieszkaniec Ukrainy. W ostatnim czasie mieszkał i pracował na terenie powiatu kościańskiego. Nie wiadomo jednak, co robił o tak później porze na drodze. Policja nie zdradza też na razie, czy nosił elementy odblaskowe.

Nie odnaleziono też jeszcze sprawcy zdarzenia, ale policja wytypowała pojazd, który mógł w nim uczestniczyć. To pojazd ciężarowy spoza powiatu kościańskiego. Trwają dalsze czynności mające doprowadzić do sprawcy i wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

Reklama

Zdjęcia z wypadku w artykule: “Śmiertelne potrącenie. Sprawca zbiegł“.

Go to TOP