Pobicie ze skutkiem śmiertelnym w Nowej Wsi!

W sobotni wieczór w Nowej Wsi w gminie Przemęt miało miejsce tragiczne w skutkach pobicie. Dwóch młodych, pijanych mężczyzn pobiło 45-latka. Mężczyzna nie przeżył.

W sobotę, 7 października, około godziny 18.30 policja otrzymała zgłoszenie o bójce przed sklepem w Nowej Wsi w gminie Przemęt (powiat wolsztyński). Pobity został 45-letni mieszkaniec miejscowości. Na miejsce zadysponowano policję i karetkę pogotowia, także strażaków. Po przybyciu ratowników nie stwierdzono u mężczyzny funkcji życiowych. Przystąpiono więc do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety, mimo starań ratowników życia 45-latka nie udało się uratować.

Reklama

Policjanci ustalili, że sprawcy pobicia oddalili się w kierunku Perkowa. Udali się więc w tym kierunku i szybko zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, sprawców śmiertelnego pobicia. – To mężczyźni w wieku 18 i 20 lat. Obydwaj byli nietrzeźwi. Trafili do aresztu – informuje Wojciech Adamczyk, oficer prasowy wolsztyńskiej policji. Na razie niewiele wiadomo o przyczynach całego zajścia. Więcej informacji prawdopodobnie uda się uzyskać po przesłuchaniu sprawców. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem prokuratury.

Zdjęcie: Karol Schmidt

Reklama
Go to TOP