Nowy numer Gazety Kościańskiej

Polecamy nowy numer Gazety Kościańskiej. Wewnątrz znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji, relacji i zdjęć z wydarzeń z minionego tygodnia.

Nowy numer Gazety Kościańskiej dostępny jest od środy, 5 czerwca. Piszemy o wizytach mnóstwie wydarzeń charytatywnych dla Basi, udanych Dniach Czempinia, końcu fantastycznej serii Obry Kościan i dziecięcych atrakcjach. Wewnątrz znajdziecie też mnóstwo innych, ciekawych rzeczy.

Reklama

Dla Basi…

Biegi, koncerty, licytacje, zabawy, rajd samochodowy i mnóstwo innych atrakcji przygotowano z okazji akcji “Otwórzmy serca”. Wszystko by pomóc Basi Górskiej, która o lat zmaga się z nowotworem i w tej walce potrzebuje wsparcia.

Reklama

Udane Dni Czempinia

Jak zwykle mnóstwo osób przyciągnęły Dni Czempinia. Mimo niepewnej pogody na koncercie Małgorzaty Ostrowskiej zjawiły się tłumy. Nie zabrakło też innych, ciekawych wydarzeń.

Procesja Bożego Ciała

Ulicami Kościana przeszła tradycyjna procesja Bożego Ciała. W tym roku także wiele osób zjawiło się na uroczystości, dopisała też pogoda.

Wyzwanie zakończone sukcesem

Artur Molendowski z Kościana postanowił pomóc uczniom z “czwórki” i podjął wyzwanie przejścia 100 kilometrów w dobę, by wypromować zbiórkę na budowę siłowni zewnętrznej. Zadania łatwego nie miał, bo goniła go burza z deszczem, choć rozpoczynał wyzwanie pod prażącym słońcem.

Oprócz tego znajdziecie w nowym numerze mnóstwo informacji sportowych, kulturalnych, policyjnych, program telewizyjny, ogłoszenia, krzyżówkę. Przeczytacie o liderce Konfederacji, która gościła w Kościanie, Dniu Dziecka, ulewie nad powiatem. Warto więc kupić i przeczytać, bo jest co.

Go to TOP