Nowy numer Gazety Kościańskiej

Nowy numer Gazety Kościańskiej dostępny w sklepach i kioskach. Wewnątrz mnóstwo ciekawych informacji z powiatu kościańskiego, ale nie tylko.

Nowy numer Gazety Kościańskiej dostępny jest od środy, 21 lutego. W tygodniku przeczytacie przede wszystkim o najważniejszych rzeczach, które dotyczą powiatu kościańskiego i nie tylko. Poruszamy temat trudnej sytuacji hydrologicznej w naszym powiecie, piszemy o strażackim podsumowaniu roku, wyjątkowym koncercie, kandydatach na włodarzy. To tylko kilka z wielu rzeczy, które w gazecie znajdziecie.

Reklama

Wielka woda

Sytuacja hydrologiczna w powiecie kościańskim znów się pogarsza. Zamknięto niektóre drogi, wzmacniane są wały. Włodarze uspokajają, ale wszystko zależy od pogody…

Reklama

Było bezpiecznie

Strażacy z PSP w Kościanie podsumowali miniony rok. Zdarzeń, pożarów, zagrożeń było znacznie mniej, co cieszy, by oznacza to, że było o wiele bezpieczniej.

Ujawnili się kolejni kandydaci

Poznaliśmy kolejnych kandydatów na włodarzy miast i gmin. Swój start w wyborach ogłosił Leszek Majchrzak, który w poprzednich wyborach “o włos” przegrał z aktualnym burmistrzem Krzywinia. O fotel burmistrza Kościana powalczy z kolei Łukasz Naglik.

Koniec przygody z pucharem

Juna Trans Women Stare Oborzyska w 1/8 finału Pucharu Polski uległa ekstraligowej drużynie z Wrocławia. Dziewczęta jednak się nie poddają, bo walczą o awans do pierwszej ligi.

Oprócz tego piszemy o setnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Filmowego, pogrzebie profesora Zimniewicza, walentynkowym koncercie i esportowych mistrzostwach w Śmiglu. W gazecie znajdziecie mnóstwo informacji sportowych, nie zabrakło historii i kroniki policyjnej, a także programu telewizyjnego.

Go to TOP