Nie ustąpił pierwszeństwa [ZDJĘCIA]

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów doszło w Starej Przysiece Pierwszej. Kierujący renault nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 września, około godziny 8.00. Według wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem marki renault, 61-letni mieszkaniec gminy Śmigiel, na skrzyżowaniu w Starej Przysiece Pierwszej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu volkswagenem caddy, 32-letniemu mieszkańcowi województwa dolnośląskiego. Doszło do groźnie wyglądającego zderzenia obu pojazdów. Renault zostało mocno uszkodzone.

Reklama

Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję i karetkę pogotowia. Obydwu kierujących przetransportowano do szpitala na badania, jednak najprawdopodobniej nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Jako, że wystąpił problem przy badaniu trzeźwości sprawcy, konieczne było pobranie od niego krwi. Zdarzenie zostanie najprawdopodobniej zakwalifikowane jako kolizja drogowa, ale o tym zadecydują wyniki badań uczestników. Obydwaj mężczyźni podróżowali sami. Na czas działań służb ruch na drodze pomiędzy Starą Przysieką Drugą, a Gniewowem odbywał się wahadłowo.

Go to TOP