Najnowszy numer Gazety Kościańskiej!

Polecamy najnowszy numer Gazety Kościańskiej z dnia 24 maja 2023 roku. Znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych informacji.

Najnowszy numer Gazety Kościańskiej dostępny jest od środy, 24 maja. W tygodniku przeczytacie przede wszystkim o najważniejszych rzeczach, które dotyczą powiatu kościańskiego. Między innymi o niezwykle udanych Dniach Śmigla, nowym boisku w Starych Oborzyskach, nowej pracy sekretarza Krzywinia i wielu innych rzeczach.

Reklama

W Starych Oborzyskach…

W Starych Oborzyskach oficjalnie otwarto nowe boisko i niedawno powstały budynek szatni. Obiekty otwarto bardzo uroczyście i z pompą, a dzięki nim gmina Kościan zyskała nowe zaplecze szybko rozwijającego się tam sportu.

Reklama

Sekretarz dyrektorem

Tylko do końca maja Bartosz Kobus pozostanie sekretarzem gminy Krzywiń. Od czerwca pełnić będzie funkcję dyrektora nowej jednostki samorządu województwa wielkopolskiego. To wymagające zadanie i pracy przed nim wiele…

Była sobie cukrownia…

Kościańska cukrownia mimo, że nie istnieje od wielu lat, nadal głęboko zakorzeniona jest w świadomości mieszkańców miasta. Ślady po niej znikają jednak z dnia na dzień. W Gazecie Kościańskiej przypominamy nieco ten bardzo ważny aspekt miasta…

Bardzo udane święto miasta

Tegoroczne Dni Śmigla trzeba uznać za jedne z najbardziej udanych. Gwiazdy i bogata oferta przyciągnęły tłumy osób. W gazecie relacja i fotorelacja z tych wydarzeń.

Oprócz tego w gazecie znajdziecie mnóstwo innych, ciekawych informacji. Piszemy o kilku ważnych inwestycjach, tragedii w Wydorowie, petycji ws. “baraczków”. Nie brakuje sportu, kroniki policyjnej, historii, programu telewizyjnego i innych tematów.

Go to TOP