Mikołajkowe morsowanie już jutro!

Już w niedzielę odbędzie się kolejna edycja mikołajkowego morsowania w Nowym Dębcu, która stała się już lokalną tradycją. Jak zawsze wydarzenie będzie miało charytatywny wymiar.

Mikołajkowe Morsowanie zaplanowano na niedzielę, 10 grudnia. Rozpocznie się o 12:00 na plaży w Nowym Dębcu. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji. Od ciepłych posiłków, przez kawę z ciastem, po wspólne wejście do wody i rozgrzewkę przy muzyce. Dodatkowo, przygotowali “fotobudkę 360” i konkurs na najlepsze przebranie. Odbędzie się też konkurs na najlepsze mikołajkowe przebranie oraz konkurs na przeciąganie liny między klubami morsów. Będzie też mobilna sauna.

Reklama

Szczególnym akcentem wydarzenia jest jego charytatywny charakter. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Wiktorka Ratajczaka, który zmaga się z poważnym nowotworem. To ważna okazja, by wspólnie wesprzeć jego walkę o zdrowie. Uczestnicy morsowania mogą więc spodziewać się doskonałej zabawy i wspaniałej atmosfery. Organizatorzy zachęcają do udziału całe rodziny podkreślając, że każdy może przyczynić się do wsparcia Wiktorka.

Go to TOP