LA BOMBE – bombowa komedia już za niecały miesiąc w KOK!

Zapraszamy na LA BOMBE prawdziwie bombową komedię, którą już 3 marca o godz. 16:00 obejrzeć będzie można w Kościańskim Ośrodku Kultury!


Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu, wspaniałych aktorów, pięknej scenografii i niesamowitej muzyki. Ten spektakl z pewnością sprawi, że będziecie się śmiać do łez!

Historia opowiada o małżeństwie Caroline i Stéphane, którzy po dwunastu latach małżeńskiej współpracy postanawiają wyjechać na Korsykę, aby odpocząć i ponownie zakochać się w sobie. Jednak nie wszystko idzie według planu.

CAROLINE jest w środku “poporodowej” depresji, czuje niechęć do otoczenia i odczuwa irracjonalną zazdrość. STÉPHANE, sfrustrowany psycholog, zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i zatrudnia opiekunkę na czas wakacji, aby pomóc swojej żonie. ALBAN, przyjaciel rodziny, jest uporczywym biegaczem, którego właśnie porzuciła żona, stając się zarazem uosobieniem wszystkich obaw Caroline.

Wprowadzenie SAM, opiekunki z Londynu, wywołuje burzę emocji. Sam jest nie tylko zmotywowana, ale również dwujęzyczna, co czyni ją idealnym kandydatem do zatrudnienia, a przy tym jest też niezwykle atrakcyjna, jednak ma również skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, a relacje pomiędzy bohaterami stają się coraz bardziej skomplikowane. STÉPHANE i ALBAN zaczynają rywalizować o względy Caroline, podczas gdy ona sama jest przegrzana emocjonalnie. W skrócie, cała ta sytuacja to prawdziwa “bomba”!

Nie możecie przegapić tej niesamowitej komedii, która będzie rozśmieszać Was do łez! Weźcie swoich przyjaciół, partnerów lub rodzinę i przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen śmiechu i świetnej rozrywki. Niech LA BOMBE stanie się najgorętszym spektaklem sezonu w Kościanie!

Bilety: Idea Art Agencja Artystyczna: https://ideaart.com.pl/?kup-bilet=la-bombe-koscian-3-marca-2024

Rezerwacje grupowe: tel. 519 770 303

Reżyseria: Sambor Czarnota

Producent: Agencja Artystyczna IDEA ART

Obsada (zamiennie):

Caroline: Anna Czartoryska – Niemczycka/ Katarzyna Glinka/ Sylwia Juszczak-Krawczyk

Sam: Karolina Sawka/ Maria Wieczorek/ Marta Maria Wiśniewska

Stephane: Sambor Czarnota/ Radosław Pazura

Alban: Wojciech Błach/ Michał Rolnicki

do Góry