Krzesła wyleciały! Koncert ANN w Tropsie [ZDJĘCIA]

Po raz drugi z okazji promocji najnowszej płyty zespół ANN zagrał koncert w Kościanie. Zjawiło się wielu stałych fanów grupy, ale także osoby, które dopiero poznają tę muzykę.

Pierwszy koncert ANN z okazji premiery krążka “Fragmenty” wzbudził ogromne zainteresowanie i zebrał pozytywne opinie. Niestety nie wszyscy zdołali nabyć bilety na tamto wydarzenie, dlatego w odpowiedzi na oczekiwania fanów grupa postanowiła zagrać dla kościaniaków po raz kolejny. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, ponieważ sala przy Tropsie, gdzie koncert się odbywał również szybko zapełniła się miłośnikami ANN.

Reklama

Początkowo niektórzy słuchacze siedzieli na krzesłach, jednak już po pierwszym utworze “wyleciały” one z sali, dzięki energicznej, głośnej muzyce i potężnemu wokalowi liderki zespołu Anny Spławskiej. Koncert wcale nie ustępował poprzedniemu mimo, że w międzyczasie grupa zagrała wiele koncertów, nie tylko w Polsce, ale też za granicą, a możliwe, że był nawet lepszy.

Jeśli ktoś chciałby w najbliższym czasie posłuchać zespołu ANN, to taka możliwość nadarzy się już 22 grudnia w Lesznie. Szczegóły TUTAJ

Reklama

Zdjęcia: Piotr Pewiński

[envira-gallery id=”9265″]

Go to TOP