Koncerty na zakończenie sezonu letniego [ZDJĘCIA, FILMY]

W Nowym Dębcu w niedzielę odbyły się imprezy na zakończenie sezonu letniego 2018. Na scenie pojawił się zespół Grandpas, a także Joanna Dudkowska i Kova.

Ostatni weekend wakacji do najcieplejszych niestety nie należał. Plaża świeciła pustkami, za to część wczasowiczów zgromadziła się na polu przed sceną, gdzie korzystając z atrakcji dla dzieci i strefy gastronomicznej oczekiwała na zaplanowane na niedzielę koncerty. Wreszcie na scenie pojawił się kościański zespół Grandpas, który uraczył publiczność odrobiną blues’a.

Potem przyszedł czas na gwiazdy popołudnia – Joannę Dudkowską i Agnieszkę “Kova” Kowalczyk, które dały rewelacyjny popis umiejętności na gitarze basowej i wiolonczeli, zachęcając też publiczność do odgadywania tytułów utworów i śpiewania. Wczasowicze może nie byli zbyt aktywni, ale za to po koncercie wielu z nich pospieszyło nabyć płytę i zdobyć autograf.

Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna w rytmie lat 80-tych i 90-tych, a sezon letni 2018 w Nowym Dębcu zakończył się pokazem fajerwerków.

[envira-gallery id=”18545″]

do Góry