Koncert niepodległościowy w Krzywiniu [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 19 listopada, w Krzywiniu odbył się koncert niepodległościowy w wykonaniu Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywiniu. Wysłuchać muzyków przyszło wielu mieszkańców gminy Krzywiń

Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się pod hasłem “Wolność Kocham i Rozumiem”.  To już piąty koncert organizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Krzywiniu i Orkiestrę Dętą OSP Krzywiń. Wydarzenie to każdego roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Tak też było i tym razem, o czym świadczyła licznie zgromadzona publiczność, która także bardzo chętnie włączyła się w śpiew wykonywanych utworów. Można było usłyszeć takie utwory jak Warszawianka, Hej Chłopcy Bagnet na Broń,  Marsz Mokotowa, Marsz Wojskowy front czy też wiązankę melodii żołnierskich.

Reklama

Zebrana na sali w Domu Strażaka publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami i owacjami na stojąco. Podczas koncertu wspólnie z Orkiestrą zaprezentowały się mażoretki z grupy Verva Krzywiń. Solistka Agnieszka Szymańska swoim pięknym głosem urozmaiciła niektóre z wykonywanych utworów. Wydarzenie było współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz gminy Krzywiń w dziedzinie kultury na rok 2023.

Zdjęcia: Orkiestra Dęta OSP Krzywiń

Reklama
Go to TOP