Kolizja czterech aut na “piątce”! [ZDJĘCIA]

Na drodze krajowej nr 5 w okolicy Czacza doszło do groźnej kolizji. Zderzyły się 4 samochody. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie, około godziny 17.40. Według ustaleń policji jadący w kierunku Leszna oplem zafira 36-letni mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego znacznie zwolnił, podobnie jak samochody przed nim. Jadący za nim 24-latek z powiatu gostyńskiego kierujący mercedesem sprinterem nie zdążył zahamować i najechał na tył opla. W sprintera uderzył następnie volkswagen sharan, za kierownicą którego siedział 38-letni mieszkaniec powiatu kościańskiego, na tył którego najechał z kolei 23-letni kierowca z powiatu polkowickiego jadący toyotą avensis.

Reklama

Na miejscu zjawiła się policja oraz straż pożarna. Okazało się, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nikomu nic się nie stało. Dwóch kierowców zostało ukaranych mandatem karnym. Nie ukarano kierowcy volkswagena, ponieważ gdyby nie najechała na niego toyota, to nie uderzyłby w sprintera. Przez kilkadziesiąt minut ruch na drodze krajowej nr 5 odbywał się wahadłowo.

Zdjęcia: PP/OSP Czacz

Reklama

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”69″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Go to TOP