Jarmark Mikołajkowy w Czempiniu już w niedzielę!

W niedzielę 3 grudnia na terenie Centrum Aktywizacji Społecznej odbędzie się Czempiński Jarmark Mikołajowy. Przygotowano kilka ciekawych atrakcji.

Czempiński Jarmark Mikołajkowych rozpocznie się o 11.00 i potrwa do 16.30. Na licznych stoiskach będzie można kupić ręcznie robione ozdoby, dekoracje, zabawki, biżuterię, świece, kawy, herbaty, rośliny, ciasta, pierniki oraz wiele, wiele innych artykułów. Odwiedzający będą mogli skosztować świątecznych potraw, czy też wypić aromatyczną herbatę, kawę lub kakao. Będzie też okazja do twórczego spędzenia czasu na warsztatach tworzenia ozdób z papieru, drewna, czy słomy.

Tradycyjnie już podczas Jarmarku burmistrz Czempinia Konrad Malicki i jego zastępca Andrzej Socha będą wypiekać przepyszne, świąteczne pierniki. Oczywiście podczas imprezy nie zabraknie Świętego Mikołaja, Pani Mikołajowej. Dla dzieci przygotowane zostaną liczne animacje i inne świąteczne atrakcje, jak na przykład ciuchcia Świętego Mikołaja. Po zakończeniu Jarmarku, na czempińskim Rynku odbędzie się uroczyste odpalenie świątecznych iluminacji.

Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Czempiń, a także gości z innych gmin na nasz kolejny Jarmark Mikołajkowy. Spędźmy tę niedzielę w cudownej, świątecznej i rodzinnej atmosferze. Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przywołajmy razem tą niepowtarzalną magię Świąt Bożego Narodzenia – zachęca do udziału burmistrz Malicki.

do Góry