Jak Mikołaj urwał się z choinki? Mikołajkowy spektakl już w czwartek!

Już w najbliższy czwartek, 14 grudnia, o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Kościańskiego Ośrodka Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie skierowane do najmłodszych – Teatralne Mikołajki dla Dzieci. Będzie to okazja do zobaczenia spektaklu “Jak Mikołaj urwał się z choinki” w wykonaniu Teatru Rozrywki Trójkąt.

“Jak Mikołaj urwał się z choinki” to zabawna i żywa opowieść o elfach, którzy muszą odnaleźć i przywrócić pamięć Świętemu Mikołajowi, który znalazł się na Ziemi i stracił wspomnienia. Spektakl, w którym występują Beata Beling i Ludwik Schiller, łączy w sobie zarówno aktorstwo, jak i lalkarstwo, oferując widzom około 50 minut pełnych emocji i humoru. Co więcej, spektakl jest interaktywny, co oznacza, że najmłodsi będą mogli aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu i pomagać bohaterom w ich misji. Na zakończenie spektaklu przewidziana jest wizyta samego Mikołaja, co z pewnością będzie wielkim przeżyciem dla dzieci.

Reklama

Bilety można nabyć w kasie KOK od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 lub online na stronie www.bilety24.pl, w cenie 20 zł, a dla posiadaczy Kościańskiej Karty Mieszkańca w cenie 15 zł. Czy jest lepszy sposób, aby wprowadzić dzieci w świąteczny nastrój, niż magiczny wieczór w teatrze?

Go to TOP