Ferie zimowe w “Czwórce” [ZDJĘCIA]

W dniach 12-16 lutego w Szkole Podstawowej nr 4 im. M. Koszewskiego w Kościanie odbywały się półkolonie „Profilaktyczne Ferie zimowe 2024”.

Organizatorem półkolonii był Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka”. W zajęciach wzięło udział 90 dzieci podzielonych na sześć piętnastoosobowych grup. Program półkolonii był bardzo różnorodny. Zbiórki i zajęcia odbywały się w szkole oraz na hali sportowej. W każdej grupie codziennie odbywały się zajęcia sportowo – rekreacyjne w różnych obiektach miasta Kościana.

Reklama

W poniedziałek dzieci  korzystały ze ścieżki zdrowia i zewnętrznych siłowni w Kościanie. W tym dniu odbywały się gry i zabawy na świeżym powietrzu. We wtorek wszystkie dzieci bawiły się wspólnie w sali zabaw NUFRIK. W kolejne dni wypoczynku – wymiennie, po dwie grupy – dzieci korzystały z pływalni, lodowiska, ścianki wspinaczkowej oraz obserwatorium w wieży ciśnień. W czasie zajęć dzieci miały także czas na zajęcia plastyczne. Wszystkim towarzyszył uśmiech i dobry humor.

„Profilaktyczne Ferie zimowe 2024” otrzymały wsparcie finansowe od Powiatu Kościańskiego w ramach Programu „Ferie zimowe na sportowo dla dzieci i młodzieży 2024”.

Reklama

Źródło, zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Kościanie

Go to TOP